ART / Lithographs / Litograph 13636295
nr 1363 6295
LITOGRAPH
Göran Nilsson. Signed, numbered 52/385. Subject: 33x46cm,
Göran Nilsson. Signerad, numrerad 52/385. Motivet: 33x46cm
600
SEK 100
Monday November 30 2020
at 18:34:21
30/11 12:49:20